Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024
Δείτε τα προσωρινά αποτελέσματα του αγώνα στα 21,1 χλμ. & τους παράλληλους αγώνες 10 χλμ. και 5 χλμ.
Την Κυριακή 14 Ιανουαρίου ο Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ υπό την αιγίδα
της Ελληνικής Ομοσπονδίας Συλλόγων Μαζικού Αθλητισμού & Υπεραποστάσεων
διοργάνωσε τον αγώνα δρόμου: 5ος Ημιμαραθώνιος
Ευρώτα 21,1 χλμ. & τους παράλληλους αγώνες 10 χλμ, 5 χλμ και 1 χλμ για
παιδιά Η συμμετοχή Αθλητών από όλη την Ελλάδα ήταν αθρόα. Συγκεκριμένα συμμετείχαν: Δείτε τα προσωρινά αποτελέσματα του 5ου Ημιμαραθωνίου Ευρώτα 5ος ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21,1χλμ. 1 Α40-49 Male 264
ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ 1975 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1:18:13.210 2 Α30-39 Male 158
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΛΙΑΣ 1982 Α.Σ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ 1:19:50.373 3 Α50-59 Male 121
ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:20:10.257 4 Α<29 Male 122
ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1992 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:21:07.893 5 Α30-39 Male 226
ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 Α.Σ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1:23:07.307 6 Α30-39 Male 80
ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOULOS COACHING
1:24:07.483 7 Α<29 Male 125
ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ 1998 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:24:15.467 8 Α<29 Male 209
ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΥΜΑΝΟΣ 1991 Γ.Σ ΒΕΛΟΣ ΦΑΛΗΡΟΥ 1:25:00.547 9 Α40-49 Male 47
ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ DIMOPOULOS COAGHING
1:25:18.720 10 Α40-49 Male 56
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΚΧΑΙΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:34.727 11 Α40-49 Male 49
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΖΙΝΑΣ 1970 ΣΑΦΑΝΣ 1:26:16.530 12 Α40-49 Male 248
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:07.397 13 Α40-49 Male 20
ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:55.893 14 Α30-39 Male 96
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ 1987 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ALL TERAIN RUNNERS
1:29:06.943 15 Α30-39 Male 177
ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:29:25.967 16 Α40-49 Male 188
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1970 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:29:56.457 17 Γ>40 Female 129
ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΚΑΚΟΥ 1977 ΣΜΚ 1:30:09.410 18 Α<29 Male 146
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΡΑΓΛΗΣ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:12.710 19 Α50-59 Male 89
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΛΑΔΗΣ 1960 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:30:20.390 20 Α40-49 Male 3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:30:20.643 21 Α50-59 Male 153
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΑΣ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 1:31:18.987 22 Α30-39 Male 84
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ 1983 1:31:28.883 23 Α30-39 Male 241
ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:57.213 24 Α40-49 Male 223
ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ 1977 ΑΕΚ 1:32:24.293 25 Α>60 Male 267
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:33:19.563 26 Α30-39 Male 239
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ 1979 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:33:32.143 27 Α40-49 Male 249
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:21.510 28 Α40-49 Male 26
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:34:34.533 29 Α40-49 Male 39
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:34:44.987 30 Α40-49 Male 244
ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΛΑΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:47.553 31 Α50-59 Male 110
ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΚΥΡΙΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:47.793 32 Α40-49 Male 57
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:57.887 33 Α40-49 Male 134
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ 1975 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:36:38.970 34 Α50-59 Male 160
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:36:53.223 35 Α50-59 Male 214
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:36:56.863 36 Α<29 Male 246
ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 1992 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:37:13.857 37 Α40-49 Male 104
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:37:38.473 38 Α40-49 Male 227
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ DIMOPOULOS COAGHING
1:38:03.950 39 Α40-49 Male 247
ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1977 ΣΔΥΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:38:55.663 40 Α30-39 Male 62
ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1987 1:39:07.527 41 Α>60 Male 183
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1956 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:39:27.283 42 Α40-49 Male 225
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:40:26.357 43 Α50-59 Male 180
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:40:34.737 44 Α40-49 Male 71
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:13.567 45 Α50-59 Male 173 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1966
YMITTOS RUNNERS 1:41:27.897 46 Γ>40 Female 90
ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:41:30.853 47 Α50-59 Male 95
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΑΙΟΣ 1975 1:41:47.513 48 Α<29 Male
28 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 1993 FLYING GREECE RUNNING TEAM 1:42:33.843 49 Γ>40 Female
30 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ 1972 1:42:33.873 50 Γ>40 Female
52 ΕΛΕΝΗ ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ 1974 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1:42:42.217 51 Γ>40 Female 103
ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
1:42:52.217 52 Α40-49 Male 174
ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ 1977 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:43:07.253 53 Α40-49 Male 148
ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ 1970 1:43:33.837 54 Α30-39 Male 169
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1980 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:43:57.647 55 Α40-49 Male
55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 1:44:03.553 56 Α50-59 Male 61
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΟΥΜΑΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:08.293 57 Γ>40 Female 64
ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:44:13.383 58 Α30-39 Male 224
ΧΑΡΗΣ ΣΠΗΛΙΑΚΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:48.730 59 Α40-49 Male 251
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:59.470 60 Α40-49 Male 127
ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ 1976 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:46:18.833 61 Α50-59 Male 11
ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΔΡΕΙΚΟΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:26.600 62 Α50-59 Male 198
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1966 ΣΑΦΑΝΣ 1:46:53.680 63 Α40-49 Male 6
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:47:06.653 64 Α40-49 Male 221
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:07.140 65 Α30-39 Male 77
ΗΛΙΑΣ ΚΑΠΑΚΟΣ 1982 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:12.893 66 Α30-39 Male 24
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:13.473 67 Α30-39 Male 200
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΑΚΟΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:26.657 68 Α40-49 Male 59
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΖΟΡΜΠΑΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:41.110 69 Γ>40 Female 156
ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΕΤΕΙΝΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:47:49.207 70 Α40-49 Male 51
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:04.203 71 Γ>40 Female 168
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:48:06.753 72 Α40-49 Male 164
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΗΤΙΑΝΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:08.610 73 Α30-39 Male 113
ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΟΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:13.187 74 Γ>40 Female 266
ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:48:13.187 75 Α30-39 Male 46
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:14.130 76 Α50-59 Male 220
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:16.260 77 Γ<39 Female 179
ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ 1979 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:34.927 78 Α40-49 Male 124
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΒΙΔΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:35.397 79 Α50-59 Male 87
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΛΛΑΡΗΣ 1966 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:49:07.663 80 Α40-49 Male 7
ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1974 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:49:08.620 81 Α30-39 Male 265
ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΝΑΣ 1984 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:49:26.793 82 Α40-49 Male 21
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΒΕΣ 1972 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:49:27.043 83 Α40-49 Male 151
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 1976 ΣΑΦΑΝΣ 1:49:29.807 84 Α40-49 Male 106
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:40.723 85 Γ>40 Female 238
ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ 1963 ΣΑΦΑΝΣ 1:49:48.133 86 Α30-39 Male 196
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:51.200 87 Α40-49 Male 35
ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:50:04.813 88 Α40-49 Male 261
ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:19.800 89 Α40-49 Male 37
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:50:20.683 90 Α40-49 Male 58
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΚΙΡΙΤΕΣ 1:50:34.063 91 Α40-49 Male 154 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1976 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 1:50:39.830 92 Γ<39 Female 120
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:50:41.910 93 Γ<39 Female 117
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 1982 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 1:50:48.597 94 Α50-59 Male 109
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:52:10.143 95 Α30-39 Male 75
ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:52:13.340 96 Α30-39 Male 8
ΘΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:52:16.757 97 Α50-59 Male 237
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΦΡΟΝΑΣ 1964 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:52:21.847 98 Α50-59 Male 155
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:52:23.797 99 Γ<39 Female 250
ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΚΑΚΟΥ 1990 ΣΔΥΜ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – ΑΓΩΓΗ 1:52:26.343 100 Α50-59 Male 74
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ 1964 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:52:26.640 101 Α50-59 Male 33
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1961 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:53:32.940 102 Γ<39 Female 218
ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ 1982 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:54:16.490 103 Α40-49 Male 236
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:23.133 104 Α40-49 Male 269
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΨΑΡΕΑΣ 1971 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:54:35.900 105 Α30-39 Male 167
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ 1983 1:54:40.387 106 Α40-49 Male 43
ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:54:43.807 107 Α30-39 Male 83
ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΡΑΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:44.337 108 Α>60 Male 255
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΠΕΛΑΣ 1952 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:55:39.480 109 Α40-49 Male 78
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1972 ΣΑΦΑΝΣ 1:56:13.093 110 Α>60 Male 88
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ 1948 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:56:48.767 111 Α>60 Male 257
ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 1954 ΣΑΦΑΝΣ 1:56:59.213 112 Α40-49 Male 262
ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:57:03.590 113 Γ>40 Female 253
ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΣΑΤΣΟΥ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOULOS COACHING
1:57:36.310 114 Α30-39 Male 222
ΦΩΤΙΟΣ ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ 1985 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:58:09.547 115 Α>60 Male 1 FALK SCHONFELDER 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:13.347 116 Α30-39 Male
119 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ 1983 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1:58:15.127 117 Α50-59 Male
252 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1:58:46.577 118 Α<29 Male
159 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΟΝΕΛΗΣ 1995 ATRSNCULTURE.GR 1:59:13.783 119 Γ>40 Female
99 ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΟΛΙ 1965 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
1:59:17.053 120 Α50-59 Male
240 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
1:59:24.037 121 Α50-59 Male
31 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
1:59:32.150 122 Α30-39 Male
259 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ
ΔΡΟΜΕΙΣ 2:00:21.577 123 Α40-49 Male 9
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1976 ΣΑΦΑΝΣ 2:00:39.677 124 Γ<39 Female 76
ΕΛΕΝΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 1981 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:00:40.820 125 Γ>40 Female 207
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:01:01.473 126 Α40-49 Male 232
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΚΑΡΑΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:06.803 127 Α50-59 Male 210
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1967 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOYLOS COACHING
2:01:11.937 128 Α40-49 Male 175
ΟΣΜΑΝ ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ 1976 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:01:59.093 129 Γ>40 Female 92
ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ 1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:15.713 130 Α50-59 Male
211 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 1965 DSDALAMANARAS 2:02:15.930 131 Α50-59 Male
114 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ 1968 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
2:03:32.633 132 Α40-49 Male 181
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:41.983 133 Α>60 Male 67
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΕΣ 1958 ΣΑΦΑΝΣ 2:03:54.407 134 Α30-39 Male 254 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ 1979
ADDIDAS RUNNERS ATHENS 2:03:54.437 135 Γ>40 Female 116 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 1977 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 2:03:54.657 136 Α>60 Male
208 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 ΣΑΦΑΝΣ
2:04:04.160 137 Α30-39 Male
65 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1988 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
2:04:56.523 138 Α>60 Male
243 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1957 ΗΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
2:05:48.440 139 Α>60 Male
219 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ
ΜΑΚΡΗΣ 2:06:10.240 140 Α>60 Male
123 ΧΑΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1956 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2:06:10.937 141 Α<29 Male 45
ΠΡΙΦΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1993 ΣΑΦΑΝΣ 2:06:13.140 142 Α50-59 Male 73
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1964 Α.Σ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 2:06:13.410 143 Α50-59 Male 101
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:06:18.013 144 Α40-49 Male 212
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΚΚΟΣ 1978 ΣΑΦΑΝΣ 2:06:35.847 145 Γ>40 Female 48
ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:06:44.707 146 Α<29 Male 130
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟ 2001 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 2:07:19.273 147 Α30-39 Male 242
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:43.917 148 Γ<39 Female 206
ΧΡΟΝΟΥΛΑ ΡΕΠΠΑ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 2:08:24.233 149 Α30-39 Male 234
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:08:36.690 150 Α40-49 Male 191
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ 1976 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:08:38.463 151 Α40-49 Male 197
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ 1975 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:49.253 152 Α30-39 Male 14
ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΑΠΑΚΗΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:36.930 153 Α40-49 Male 145
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:37.180 154 Α<29 Male 216
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΓΟΥΡΑΣ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:07.477 155 Α40-49 Male 137
ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1973 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:10:27.760 156 Α>60 Male 115
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 1944 ΣΑΦΑΝΣ 2:10:50.817 157 Γ<39 Female 171
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:11:19.023 158 Α30-39 Male 68
ΤΑΚΗΣ ΚΑΚΚΑΣ- ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 1981 ΣΑΦΑΝΣ 2:11:19.510 159 Γ<39 Female 38
ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:20.907 160 Γ<39 Female 184
ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 1983 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 2:12:12.103 161 Α50-59 Male 190
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1962 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:12:18.153 162 Α50-59 Male 2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΕΤΙΜΕΑΣ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:12:20.170 163 Γ<39 Female 10
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:12:34.767 164 Α30-39 Male 135
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:53.490 165 Α30-39 Male 42
ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΚΟΥΣΚΟΣ 1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 2:12:59.527 166 Α50-59 Male 136
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1963 2:13:00.307 167 Α40-49 Male 4
ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 2:13:00.807 168 Α>60 Male 63
ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1947 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩΣ – ΚΑΚΟΒΒΑΤΟΣ
2:13:01.907 169 Α50-59 Male
139 ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΒΙΑΣ 1963 2:13:02.200 170 Γ<39 Female 133
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ 1979 ΣΑΦΑΝΣ 2:13:16.253 171 Γ>40 Female 233
ΕΛΕΝΗ ΣΦΑΕΛΛΟΥ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:13:38.007 172 Γ>40 Female 170
ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΑΞΙΡΗ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 2:14:10.213 173 Α50-59 Male 140
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:14:10.500 174 Γ>40 Female 105
ΒΙΚΗ ΚΟΥΛΟΥΡΗ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:15:22.517 175 Α40-49 Male 235
ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:17:15.477 176 Α<29 Male 141
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:17:33.307 177 Α>60 Male 217
ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΓΟΦΗΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:42.953 178 Γ>40 Female 18
ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ 1970 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:17:59.457 179 Α>60 Male 15
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:19:36.023 180 Α30-39 Male 178
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:19:36.243 181 Γ<39 Female 94
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΛΥΜΠΑΚΑ 1980 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:19:36.520 182 Α40-49 Male 44
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΔΕΛΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:19:36.970 183 Α40-49 Male 108
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΡΥΠΩΤΟΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:08.357 184 Α50-59 Male 5
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:08.573 185 Γ>40 Female 27
ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΟΝΟΡΤΑ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:23:44.637 186 Α40-49 Female 23
ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ 1975
2:25:27.060 187 Α>60 Male 268
ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1957 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:26:26.787 188 Α30-39 Male 86
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΗΣ 1983 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:28:14.997 189 Α<29 Male 228
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ 2001 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 2:32:27.850 190 Α40-49 Male 19
ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:34:58.297 Α40-49 Male 203
ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:36:35.298 191 Α>60 Male 202
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 1951 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:39:48.350 192 Α40-49 Male 91
ΜΑΝΟΣ ΚΛΙΤΣΟΣ 1975 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:42:11.193 193 Γ>40 Female 163
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΕΡΗ 1962 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:13:45.327 194 Α>60 Male 138
ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΤΣΕΑΣ 1957 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:13:48.43 5ος ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10χλμ. 1 Male 494 ΗΛΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:35:37.710 2 Male 521 ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΡΟΥΤΣΗΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:38:55.060 3 Female
526 NORA HONKALA 0:39:22.920 4 Male
544 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
0:41:15.440 5 Male
413 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΙΜΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
– DIMOPOULOS COACHING
0:41:51.493 6 Male
477 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
0:42:29.267 7 Male
472 ΗΛΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 0:42:32.023 8 Male
441 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
0:42:48.983 9 Female
411 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
0:43:02.450 10 Male
407 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΔΥΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:44:45.843 11 Male 444 ΗΛΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:47.660 12 Male 533
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:44:48.990 13 Female
434 ΛΟΥΙΖΑ ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ KROMMIDAS COACHING 0:45:03.330 14 Male
525 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΒΑΡΝΙΑΣ KALAMATA RUNNING PROJECT 0:45:27.740 15 Male
442 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΣΑΦΑΝΣ
0:46:24.763 16 Male
449 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
0:46:43.827 17 Male 414 ΧΑΡΗΣ
ΒΕΛΔΕΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:51.217 18 Male 512
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:39.467 19 Male 443 ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:43.157 20 Male 516 ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΙΤΣΑΣ 0:48:10.377 21 Male 406 ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 0:48:16.227 22 Male 408
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:26.620 23 Male 425
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:53.973 24 Male 508 ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:09.000 25 Male
501 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ PIRGOS RUN CLUB 0:49:53.567 26 Male
499 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ
0:49:54.573 27 Male 464 ΝΙΚΟΣ
ΛΙΑΡΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:08.520 28 Male 548
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:50:19.350 29 Male 527
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:50:32.077 30 Male 536
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:50:32.477 31 Male 429 ΣΤΑΥΡΟΣ
ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:50:33.190 32 Male 519 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:50:43.223 33 Male
490 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΡΗΣ PIRGOS RUN CLUB 0:50:50.147 34 Male
511 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ PIRGOS RUN CLUB 0:50:50.430 35 Male
515 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΕΑΣ 0:51:12.040 36 Male
410 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ 0:51:19.967 37 Male 447
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:51:22.940 38 Male 496
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:51:39.550 39 Male 543
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΡΙΒΑΚΟΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:51:45.193 40 Male 503
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:52:07.247 41 Male 481
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:15.267 42 Male 493
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:52:25.990 43 Male 436
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:52:28.413 44 Male 423
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΟΥΛΗΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:52:29.410 45 Male 416
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:53:11.637 46 Male 422
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΧΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 0:53:20.347 47 Male 531 ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:28.280 48 Male 550
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:53:32.000 49 Female 421
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:54:32.520 50 Male
398 ΙΣΑΚΩΒΙΔΗΣ RUSLAN 0:53:32.000 51 400 MARTIN NOEMI 0:53:34.000 52 Male
401 MARTIN LAURENT 0:53:34.000 53 Male
426 ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΦΑΝΣ
0:53:35.000 54 Female
458 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:53:36.000 55 Male 459
ΚΩΤΣΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:36.000 56 Male 484 ΜΠΕΛΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΕΠ 0:53:37.000 57 Male 489 ΜΠΟΚΟΣ
ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:38.000 58 Male 491
ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:53:40.000 59 Male 398
ΙΣΑΚΩΒΙΔΗΣ RUSLAN 0:53:32.000 60 Female 405
ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:41.450 61 Male 479
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 0:54:43.763 62 Male 537
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:54:45.827 63 Male 445 ΠΑΥΛΟΣ
ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:54:48.313 64 Male 507
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:54:51.707 65 Female 497 ΜΑΡΙΑ
ΞΥΔΙΑ ΜΑΡΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:54:52.110 66 Female 545
ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 0:54:56.617 67 Female 532
ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΙΑ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:54:59.060 68 Male 409
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:03.500 69 Male 483
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 0:55:10.590 70 Male 404
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:13.290 71 Male 451
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:15.467 72 Male
396 JAMES GRACE ΣΑΦΑΝΣ 0:55:17.943 73 Male
522 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
0:55:19.307 74 Male 528
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΣΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:20.870 75 Female 469
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ ΣΑΦΑΝΣ 0:55:22.600 76 Male 524
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:55:24.090 77 Male 440
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:55:25.540 78 Male 549 ΑΝΤΩΝΗΣ
ΞΕΡΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:29.877 79 Male 455 ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:55:32.137 80 Female 523
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΔΑ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:55:34.317 81 Female 517
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 0:55:44.280 82 Female 520 ΟΛΓΑ
ΡΕΙΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:55:45.543 83 Female 547
ΑΡΙΑΝΝΑ ΧΟΝΤΟΥ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:55:46.963 84 Male 456 ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:55:48.427 85 Male 534
ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:55:50.307 86 Female 546
ΤΣΟΥΖΗ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:55:51.787 87 Female 412
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΘΑΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:07:34.897 88 Male 505 ΗΛΙΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:07:36.670 89 Male 466 ΚΩΣΤΑΣ
ΛΟΥΖΗΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:08:19.097 90 Female 435
ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:08:22.427 91 Male 461
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:23.033 92 Female 487
ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΣΗ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:08:36.153 93 Male 541
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:08:45.610 94 Male 431 ΓΙΩΡΓΟΣ
ΙΑΚΩΒΟΥ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:08:46.063 95 Female 539 ΒΑΓΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:08:56.017 96 Female 510
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΣΑΦΑΝΣ 1:09:53.207 97 Male 452
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:09:53.457 98 Female 428
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:11:52.030 99 Male 498
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:11:52.280 100 Female 529
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΙΩΠΗ Α.Π.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ 1:12:24.883 101 Male 454
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:12:50.130 102 Male 486
ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΛΑΜΙΔΑ 1:12:50.387 103 Male 448
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:13:24.503 104 Male 437
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:14:10.437 105 Male
468 ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΑΚΡΗΣ PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 1:14:14.053 106 Female
403 RAMONA SCHONFELDER ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:14:23.873 107 Female
471 ΑΝΝΑ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ Α.Π.Σ
ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:14:48.703 108 Female 473
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:15:07.493 109 Male 535
ΗΡΑΚΗΛΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:17:28.287 110 Male 538
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:20:14.430 111 Female
397 MARTHA GRACEY ΣΑΦΑΝΣ 1:20:43.407 112 Female
415 ΜΙΚΑ ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
1:27:17.447 113 Male
492 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΩΥΣΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ
1:27:39.403 114 Male 518
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:53:09.78 5ος ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5χλμ. 1 Male 360 ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΣΣΙΑΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:18:04.210 2 Male 281 ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΑΝΕΦ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:18:32.180 3 Male 342
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:18:33.783 4 Female
339 SAMI VASCOLA 0:19:43.903 5 Male
290 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
0:19:57.857 6 Male
347 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:20:01.270 7 Male 331 ΛΑΜΠΡΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:31.873 8 Male 300 ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:54.153 9 Male 329 ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.Σ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 0:21:22.863 10 Male
285 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ VLAXAKIS TEAM 0:21:31.540 11 Male
292 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
0:21:53.437 12 Female 319
ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΥΠΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:21:57.397 13 Female 283
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:22:15.337 14 Male 345
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΝΑΚΟΣ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:22:26.747 15 Male 316
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΩΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:12.830 16 Female 284 ΜΑΡΘΑ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ 0:23:47.337 17 Male 293 ΝΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:23:49.377 18 Male 358 ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 0:23:51.643 19 Male 296 ΝΙΚΟΣ
ΚΟΥΒΟΥΤΖΑΚΗΣ 0:23:52.473 20 Female 349
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:24:01.247 21 Male 328 ΘΑΚΗΣ
ΛΑΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:24:01.970 22 Male 324
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ VLAXAKIS TEAM 0:24:16.577 23 Female
355 ΜΑΡΙΑΝ ΠΑΝΤΟΛΕΑΝΟΥ VLAXAKIS TEAM 0:24:19.143 24 Male
381 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΑΚΑΣ VLAXAKIS TEAM 0:24:24.643 25 Female
354 ΚΑΤΑΛΗΝ ΠΑΝΤΟΛΕΑΝΟΥ VLAXAKIS TEAM 0:24:27.850 26 Male 375 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΑΓΚΟΣ
VLAXAKIS TEAM 0:24:32.083 27 Female
289 ΕΛΕΑ ΠΑΤΡΩΝΙΔΟΥ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
0:25:10.937 28 Male
314 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ VLAXAKIS TEAM 0:25:14.583 29 Female
353 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
0:25:19.413 30 Male 317 ΝΙΚΟΣ
ΚΕΚΕΡΗΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:26:30.880 31 Female 367
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΡΑΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:27:06.713 32 Female 335
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΒΡΙΛΑΚΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:27:07.453 33 Male
393 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΜΗΣ VLAXAKIS TEAM 0:27:11.967 34 Male
302 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
0:27:13.643 35 Female 303 ΓΙΩΤΑ
ΠΙΠΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:27:14.117 36 Female
391 ΑΝΝΑ ΧΑΡΑΜΗ VLAXAKIS TEAM 0:27:14.583 37 Female 321
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΡΕΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:27:30.143 38 Male 357
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:28:54.037 39 Male 340
ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΜΕΓΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:12.600 40 Male 323
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:29:39.747 41 Male 294 ΒΑΣΙΛΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:43.340 42 Male
333 ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ VLAXAKIS TEAM 0:29:51.690 43 Male 310 ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:29.697 44 Male 304 ΒΑΣΙΛΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:30:30.280 45 Female 390
ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΙΦΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:30:48.463 46 Female 305 ΜΑΡΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:30:48.680 47 Female
313 ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΣΤΑΝΙΑ VLAXAKIS TEAM 0:31:15.287 48 Male
309 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
0:31:31.680 49 Male
348 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
0:31:42.420 50 Female 332 ΑΝΝΑ
ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:32:00.173 51 Male
392 ΘΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΜΗΣ VLAXAKIS TEAM 0:32:05.067 52 Female
382 ΑΝΝΑ ΤΡΑΙΦΟΡΟΥ
VLAXAKIS TEAM 0:32:05.067 53 Male 368
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:10.597 54 Female 278 ΛΕΩΝΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:32:29.787 55 Male 351
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:42.273 56 Male 291
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΟΥΛΕΤ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:32:42.520 57 Female 274
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΜΗΣ 0:32:46.050 58 Female 376
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΚΑΓΚΟΥ VLAXAKIS TEAM 0:32:53.687 59 Female
311 ΖΩΗ ΚΑΣΤΑΝΙΑ
VLAXAKIS TEAM 0:33:47.397 60 Female
312 ΛΥΔΙΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑ VLAXAKIS TEAM 0:33:47.650 61 Male 306
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:14.753 62 Female 350
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΤΕΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:34:15.427 63 Male 288 ΣΟΦΙΑ
ΔΙΠΛΑ 0:34:16.177 64 Male 322 ΜΠΙΛΙ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:34:34.580 65 Female 307 ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΜΠΑΔΗ MY
ATHLETE 0:34:43.473 66 Male 297 ΑΡΓΥΡΗΣ
ΓΚΟΥΣΚΟΥΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:10.123 67 Female 380 ΧΡΥΣΑ
ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:35:31.237 68 Female 365
ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΙΤΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:35:31.493 69 Male 336
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:35:46.513 70 Male 326 ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:13.957 71 Female 373
ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΜΑΝΕΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:36:27.320 72 Male 384 ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΡΟΧΟΥΤΣΟΣ PING PONG ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0:36:30.763 73 Female
374 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΙΣΚΟΥ PING PONG ΧΑΛΚΙΔΑΣ
0:36:31.010 74 Male 378
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:36:52.757 75 Male 275 ΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΓΡΙΟΔΗΜΑΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:37:23.400 76 Female 287 ΧΑΡΑ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:55.087 77 Male 318 ΤΑΣΟΣ
ΚΙΝΤΗΣ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:38:24.047 78 Male 320 ΝΙΚΟΣ
ΚΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:43.193 79 Female
343 ΠΟΠΗ ΜΙΧΕΛΑΚΟΥ VLAXAKIS TEAM 0:38:57.137 80 Female 298
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΡΖΙΩΤΗ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:40:00.367 81 Female 299
ΕΡΜΙΟΝΗ ΓΟΥΡΖΙΩΤΗ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:40:00.680 82 Female 327
ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:40:04.593 83 Female
377 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΚΑΓΚΟΥ VLAXAKIS TEAM 0:40:56.933 84 Female
361 ΚΥΒΕΛΗ ΠΑΥΛΑΚΗ VLAXAKIS TEAM 0:40:56.933 85 Female
389 ΤΖΙΝΑ ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – ΑΓΩΓΗ 0:41:09.383 86 Male
286 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
0:41:19.303 87 Female
280 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟΣΠΟΡΗ VLAXAKIS TEAM 0:42:33.010 88 Male
346 ΣΙΟΤΟΝ ΤΕΡΝΟΒΑ VLAXAKIS TEAM 0:43:17.360 89 Male 315 ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΣΙΜΠΟΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:43:17.390 90 Female 330
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΛΑΨΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:43:22.797 91 Male
273 BABI BAKA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:39.853 92 Female 383
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΡΑΙΦΟΡΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:43:41.527 93 Female 372
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΑΜΟΛΗ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:44:23.257 94 Female
344 ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΟΥ VLAXAKIS TEAM 0:45:25.833 95 Male
279 ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΟΜΙΔΑΣ VLAXAKIS TEAM 0:45:27.290 96 Male 295 ΕΙΡΗΝΗ
ΣΚΟΥΦΑΚΗ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:45:32.160 97 Female 308
ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΡΡΑ ΣΑΦΑΝΣ 0:46:24.510 98 Female 277
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:48:44.860 99 Female 385
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΑΦΑΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:48:56.790 100 Female 282
ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:48:58.383 101 Female 386
ΣΟΦΙΑ ΤΣΑΦΑΡΑ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:50:27.807 102 Female 276
ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:52:52.387 103 Female 325
ΜΕΤΑΞΙΑ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:52:53.500 104 Female
369 ΕΥΑ ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΣΑΦΑΝΣ 0:53:40.153
105 Female 366
ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:14:48.487 105 Female 366
[Edit] ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:14:48.487