Spartorama | ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΑΒΒΑΡΗ - ΣΠΑΡΤΗ
 
Vekrakos

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΑΒΒΑΡΗ - ΣΠΑΡΤΗ



Φιλολογικό Φροντιστήριο Σταυρούλα Γάββαρη

Ολιγομελή τμήματα και groups υψηλών απαιτήσεων και ταχυτήτων όλων των τάξεων Γυμνασίου - Λυκείου - ΕΠΑΛ

  • Παρέχονται:
    • • Βιβλιοδετημένες σημειώσεις όλων των μαθημάτων
    • • ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ πακέτα σε επιλογή όλων των μαθημάτων

15 τοις εκατό έκπτωση σε αδέλφια

  • •Καθημερινή μελέτη σε μαθητές όλων των τάξεων του Γυμνασίου

  • Οι εγγραφές ξεκίνησαν:

από Τετάρτη 28 Αυγούστου

10.00 π.μ - 1.30 μ.μ και 6.30 μ.μ - 8.30 μ.μ

  • Έναρξη μαθημάτων για
    • • Γ Λυκείου > Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου
    • • Β Λυκείου > Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου
    • • Α Λυκείου και Γυμνάσιο > Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

 

Καλή Σχολική Χρονιά! 


ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΑΒΒΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 

Λυκούργου 91 - Σπάρτη

Τηλ.: 2731020910 και 6936852064


Επιτυχόντες σχολικού έτους 2018-2019 (με αλφαβητική σειρά)


Αραχωβίτης Γεώργιος

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ

Έκθεση: 15,1

Ασημακόπουλος Χρήστος

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Γάββαρης Βασίλης

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

Έκθεση: 15,5 Αρχαία: 17,5 ιστορία: 18,8 Λατινικά: 19,8

 

Γεωργακοπούλου Εβελίνα

ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Λατινικά: 18,3

Γεωργούτσος Γιώργος

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

Δαλιάνης Παναγιώτης

Α.Ε.Ν. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

 

Δαλιάνη Νικολία

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ

Έκθεση: 15

Δαλιάνη Βασιλική

ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

 

Έκθεση: 16

Δαλιάνη Αλεξάνρα

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ  (ΑΓΡΙΝΙΟ)

 

Δημητρακόπουλος     Αποστόλης

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Έκθεση: 17,1 Λατινικά: 19,1

Ζαχαράκης Δημήτρης

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑ

Έκθεση: 15,2

Θεοφιλάκου Ιωάννα

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

 

Καββούρη Ελεντίνα

 

ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ

Αρχαία: 15,6 ιστορία:18,1 Λατινικά: 19,5

Καλλιούπης Δημήτρης

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

 

Καρατζιάς Νίκος

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΘΗΝΑ

Έκθεση:17,6

αρχαία 15,4 ιστορία: 17,3 λατινικά: 19,4

Καρρά Γεωργία

Α.Τ.Ε.Ι. ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Έκθεση: 16,1

Κατσίχτης Ηλίας

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

 

Κοκκόλη Ουρανία

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΕΚΠΑ

 

Κοντάκος Τρύφωνας

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

Κριμήτσος Μένιος

ΑΕΝ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

 

Κουρμπέλας Χρήστος

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ

Έκθεση: 16,7

Λυμπεράκος Γιάννης

ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1ΟΣ ΣΕ ΣΕΙΡΑ

Ιστορία: 17,7 αρχαία : 15,1 Λατινικά 19,4

Μανιατάκος Γιώργος

Α.Σ.Ο.Ε. ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Έκθεση: 15

Μπαρτάϊα Κων/νος

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ

 

Ξυδιάς Αντώνης

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

Παινέσης Ιωάννης

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Έκθεση: 16

Παναγιωτάκη Ανθή

ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Πανούσης Δημοσθένης

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

Έκθεση: 15

Παύλου Δήμητρα

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΗΚΗΣΗΣ

(ΑΘΗΝΑ)

Αρχαία: 16,6 Ιστορία: 18,4 Λατινικά: 19,6

Πιερρινάκος Μάριος

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

 

Σαμπράκου Μαρία

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

 

Σαραντοπούλου Ειρήνη

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑ

Έκθεση: 16,1, αρχαία: 17,5 λατινικά 19,6, ιστορία 17,5

Σκούπα Αλέκα

ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

Έκθεση: 15,6

Σπυρίδη Παναγιώτα

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ

 

Τσιάπας Γιάννης

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

 

Τσουλομίτη Γεωργία

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ

 

Φλουρή Κική

 

ΤΜΗΜΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ – ΕΚΠΑ

Λατινικά: 19,1 , ιστορία 16,8